من واقعاً دیگه با این دوستمون به مشکل خورده‌م! از دیدنش خون در رگ‌هام منعقد میشه و از شدت نفرت نمیتونم دیدنش رو برتابم!!! ( وقتی از یه نفر متنفر میشم واقعا متنفرم :/ ) 

من یه هندزفری داشتم، هندزفری اصل سامسونگ بود که تو جعبه‌ی گوشیم بود. و من اصولاً خیلی کم از هندزفری استفاده میکنم. بنابراین کاملاً نو مونده بود. تا اینکه ایشون یه روز اومد گفت هندزفریمو گربه خورده، میتونم مال تو رو قرض بگیرم؟ میخوام با استادم اسکایپ کنم و فلان! منم بی‌خبر از همه جا، در مقام دوستی گفتم آره حتماً چرا که نه فیل فری! ( که کاش زبونم از حلقم بیرون نیومده بود!) هیچی گذشت و دیگه هندزفری من عملاً در اختیارش بود :/ تا اینکه خرابش کرد. اصلا هم به روی خودش نیاورد و منم هیچی نگفتم که تو اینو خراب کردی، وگرنه این سالم بود تا وقتی دست من بود. 

بعد از مدددت‌ها، خودمو راضی کردم که این هندزفری درست بشو نیست و رفتم یکی دیگه خریدم. اونو تو مسافرت گم کردم. 

و دوباره یکی دیگه خریدم. اینبار هم باز اومد گفت هندزفریتو میشه بدی و میخوام اسکایپ کنم هندزفریم خراب شده. کلی هم ادا ریخت البته قبلش که هندزفری ندارم نمیدونم چیگار کنم. تو دلم گفتم جلوی من ** ناله میکنی که چی؟ هندزفری میخوای بیا بگیر برو. ادا نریز که فک کنن تو خیلی باادبی و شعور داری که هندزفری وسیله شخصیه. بعد از اینکه چند روز استفاده کرد یه روز اومد گفت رفتم خودم خریده‌م و بیا دستت درد نکنه. گرفتمش ولی چون اون استفاده کرده بود اصلا دلم نمیخواست حتی بهش دست بزنم. یه روز که میخواستم یه ویدیو نگاه کنم گفتم لعنت بر شیطون، بیا و عصبانی نباش و ازش استفاده کن. که گر در دجله‌ی دوستی نونی انداختی با منتش نکن و بذار خدا بهت یه نونی بده. رفتم برداشتم و بلافاصله بعد از نیم نگاهی انداختمش دور! انقد حتی شعور نداری که از یکی هندزفری قرض میگیری قبل از اینکه بهش پس بدی ترشحات گوشتو از روش پاگ کنی؟ 
دیگه بعد از یکی دو هفته رفتم یه سری دیگه زدم به هندزفریم. خداروشکر زاپاس داشتم. حالا امروز باز چی شد؟ اومد خونه‌مون، هندزفری هم داشت و من گفتم خدااااروشکر! بعد یهو وسط اسکایپ با استادش گفت ااا صدام خوب نمیاد؟ بعدم رو به من حسنا حسنا هندزفریامونو بیا عوض کنیم.( در این لحظه هندزفری من تو گوشم بود و داشتم ازش استفداه می‌کردم! ) منم هیچی نگفتم و دادم بهش. هندزفری خودشم که بهم داد برنداشتم اصلا. بعد چی شد؟ بعد از اینکه مکالمه‌ش تموم شد پاشد رفت و هندزفری منو بهم پس نداد :/// حالا امروز غروب اومده میگه ااا ببخشید یادم رفته بود بهت بدم. 

میخوام برم وایتکس بخرم هندزفریمو بندازم توش ://// 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ThEy CaLL Me RIRA استودیو معماری دکو آرتیو سايت تخصصي dvb5 تبلیغات در گوگل ‌پنجره می‌چکد Justin Jennifer !من...سارام طراحی وب سایت در اصفهان