یادم نیست چرا این کتابو تو لیست خوندنم گذاشته بودم. از این به بعد یادم باشه یادداشت کنم که چه کسی این کتابو معرفی کرده یا پیشنهاد داده. ولی اینجوری شد که دوستم برای کادوی تولدم بهم گفت کتابی که تو لیست خریدت باشه چیه؟ منم براش لیست خریدمو فرستادم. و اونم که این کتابو خودش قبلاً خونده بود گفت خیلی خوبه و برام خرید از فیدیبو *__* 

اولش فک میکردم رئاله، ولی بعد فهمیدم که نه، داستان توی یه دنیای خیالی رخ میده. خود داستان خیلی خوب بود، البته تلخ و آزاردهنده. ولی ترجمه افتضاح بود :/ و همینطور پاراگراف بندی. یهو زمان و مکان تو ذهن راوی عوض میشد و من بعد از چند خط میفهمیدم اااا این الان رفت تو گذشته. شایدم بخاطر سانسور زیادش بود که انقد داستان از هم گسیخته به نظر می‌رسید. اما روایت جالبی بود و خوشحالم که خوندمش. 

یه چیز دیگه هم بگم، تا دو سوم اول کتاب، هیچ اتفاق کشش‌داری نمیفته، همه چی گنگ و مبهمه و انقد معما‌هایی که نویسنده ایجاد میکنه زیادن که ادم رغبت به ادامه‌ی کتاب پیدا نمیکنه‌. ولی من چون ویکی‌پدیا رو قبلش خونده بودم و میدونستم داستان از چه قراره و قوانین این شهر خیالی چی هستن، برام جذاب‌تر شده بود و اعصابمو کمتر خورد کرد اینهمه ابهام. 

همه میگن سریالش خیلی قشنگ‌تره. ولی چون کتاب صحنه‌های آزاردهنده زیاد داشت، فعلاً رغبتی به دیدن اون صحنه‌ها ندارم. ولی یکم که بگذره احتمالاً سراغ سریالش هم برم. 

شما خوندینش؟ نظرتون چیه؟ 

آقا من میخواستم برا یه نفر به عنوان هدیه، اشتراک بی‌نهایت طاقچه بخرم. ولی بعد از خریدنم، به جای اینکه بهم کد بده، به اکانت خودم اضافه کرد!! پشتیبانی هم پیام دادن جواب ندادن. لذا دیگه ازین به بعد از بی‌نهایت طاقچه کتاب میخونم. کتابی که انتخاب کردم الان "پاییز فصل آخر سال است" ئه، که تعریفشو زیاد شنیده بودم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی سرشیشه نچرال اونت خانه ادبیات نوجوان هارمونی کویر هر چی بخوای Daisy گروه بازرگانی مینوسا نیک چیز | پیشرفت فردی دوره آموزش آنلاین نرخ ارز دیجیتال